Silnoproud:

Silnoproudé rozvody – jedná se o kompletní rozvody 220V včetně: Trafostanic, silnoproudých rozvaděčů, interního osvětlení, venkovního osvětlení areálů i měst, záložních zdrojů pro případný výpadek el. energie (Diesel agregáty a záložní zdroje), revize

Slaboproud:

Elektronické požární systémy – jsme schopni zajistit dodávku, servis, údržbu, revize téměř všech běžných elektronických systémů požární ochrany včetně připojení na požárníky

Elektronické zabezpečovací systémy – jsme schopni zajistit dodávku , servis, údržbu, revize téměř všech běžných elektronických zabezpečovacích systémů včetně propojení na pulty centrální ochrany

Kamerové systémy - jsme schopni zajistit dodávku , servis, údržbu a revize kamerových systémů standardních i IP. Dle požadavků provádíme návrhy a kamerové zkoušky, kdy si je klient schopen sám posoudit rozdíly v technologiích a parametrech zařízení, aby fungovali dle jeho představ a požadavků.

Domácí telefony - jsme schopni zajistit dodávku , servis, údržbu a revize všech běžných systémů. Může se jednat o audio či videosystémy, případně kombinované s přístupovým systémem či napojením na telefonní ústřednu objektu. Analogové i digitální. Navrhujeme je společně s klientem dle požadavků na design a požadované funkce.

Počítačové sítě – jsme schopni zajistit kompletní dodávku metalické i optické sítě včetně aktivních prvků, měřících protokolů a certifikace na běžné systémy

Jednotný čas - jsme schopni zajistit kompletní dodávku

Evakuační rozhlas - jsme schopni zajistit kompletní dodávku evakuačních rozhlasů autonomních či integrovaných se systémem požární ochrany, servis, údržbu a revize všech běžných systémů.

Přístupové a docházkové systémy - jsme schopni zajistit kompletní dodávku přístupových systémů, které mohou být propojeny, nebo i samostatně s docházkovým modulem, napojeným do účetních SW, servis, údržbu a revize.

Společné televizní rozvody včetně technologie - jsme schopni zajistit kompletní anténních a TV rozvodů včetně požadovaných technologií pro rozvod digitálních i satelitních signálů, servis, údržbu a revize.

Poskytujeme následující služby:

• Zpracování projektové dokumentace
• Zpracování nabídky a návrhy řešení včetně alternativ
• Dodávka a instalace silnoproudých a slaboproudých systémů
• Záruční a pozáruční servis
• Revize

Dále jsme schopni poskytnout služby v oblasti komunikačních technologií.

• Návrh, projektové řízení a realizace v oblasti informačních a komunikačních technologiích

Zde jsme schopni poskytnout služby ve vzdálených propojení technologií. Výstavba informačních a komunikačních systémů (HW i SW)

• Vzdálený monitoring zákaznických technologií

Jsme schopni dohlížet požadovanou technologii 24H denně. Zřídíme telekomunikační spoj, napojíme se na technologii (kamerové systémy, zabezpečovací technologie, fotovoltaické elektrárny, zařízení na úsporu elektrické energie, MaR, atd. na jakoukoliv technologii, která umožňuje připojení)

• Vzdálená správa zákaznických technologií

Jsme schopni sledovat 24H zákaznické technologie a zasílat jakékoliv reporty na denní bázi (např. o spotřebě el. energie, obrazy z kamerových systémů, funkčnost koncových technologií, výrobu el. energie u fotovoltaické elektrárny, atd.)

• Servisní podpora
• Komunikační zařízení datových sítí
• Bezpečnostní technologie datových sítí

Energy control systems s.r.o.