Nabízíme práci začínajícím elektrikářům bez praxe i zkušeným profesionálům. Váš zájem o práci odměníme naším zájmem o Vás. Vstupte do zdravé perspektivní společnosti.
Naším společným cílem je stabilní a dlouhodobá spolupráce.

Šéfmontér

Firma: ENERGY Control Systems s.r.o. (zaměstnavatel)

Místo pracoviště: Mezi Vodami 1903/17a, Praha – Modřany

Pracovní poměr: práce na plný úvazek.

Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou), práce na živnostenský list / IČO.

Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou.

Jazyky: čeština (výborná).

Vhodné i pro: osoby s částečnou praxí, které mají zájem o rozšíření znalostí a odbornosti.

Zařazení: elektrikář, elektromontér, elektrotechnik.

Nabízíme:

  • stabilní prostředí,
  • klid a prostor na práci,
  • práci, kde nezatěžujeme zbytečnou administrativou,
  • velmi zajímavé provize ze zisku na zakázkách,
  • flexibilní začátek / konec pracovní doby,
  • 5 týdnů dovolené,
  • vzdělávací kurzy a školení,
  • zdravotní volno / sick days,
  • firemní zábavné akce,
  • velmi pohodový kolektiv.

Co říká ENERGY Control Systems s.r.o. o pozici:

Zabýváme se dodávkami silnoproudých a slaboproudých systémů. Jsme zavedená a respektovaná firma. Na trhu působíme již 13 let.

Do týmu hledáme: Šéfmontéra.

Co vás čeká:

  • řízení a organizace skupin montérů na různých zakázkách a v různých sektorech,
  • týmová spolupráce s manažerem zakázek a servisními techniky,
  • komunikace s klienty.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:

  • praktickou znalost slaboproudých a silnoproudých systémů na velmi dobré úrovni,
  • schopnost profesionální komunikace se zákazníky,
  • schopnost řízení osob, kontroly a orientaci v technické projektové dokumentaci,
  • spolehlivost,
  • řidičský průkaz sk. B.

Dovednosti, které jsou výhodou:

  • zkušenost s projektováním, zapojováním rozvaděčů nebo zpracováváním cenových nabídek.

Co vám můžeme nabídnout:

  • především přátelské firemní prostředí s osobním a individuálním způsobem jednání,
  • služební vůz,
  • telefon,
  • kariérní profesní růst a vzdělávání,
  • stabilní zázemí, které Vám bude oporou jak v pracovním, tak i v osobním životě,
  • bydlení v Praze,
  • základní mzdu 45 000 Kč + prémie ze zakázek.

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Váš životopis.

Odpovědi posílejte na: mmaxa@energycs.cz.

Manažer zakázek

Firma: ENERGY Control Systems s.r.o. (zaměstnavatel)

Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list / IČO (na dobu neurčitou).

Jazyky: čeština (výborná) nebo angličtina (základní).

Nabízíme:

Do týmu hledáme: Manažera zakázek.

  • řízení zakázek,
  • komunikace s klienty,
  • kompletní organizace dodávek materiálu a montážních kapacit.

  • znalost slaboproudých a silnoproudých systémů na teoretické úrovni,
  • schopnost řízení osob,
  • kontrola finančního hospodaření zakázek,
  • velmi dobré organizační schopnosti,
  • orientaci v projektové dokumentaci,
  • orientační znalost cenové hladiny u běžných elektroinstalačních materiálů,

  • praktická zkušenost v oboru,
  • schopnost projektování nebo zpracovávání cenových nabídek.

  • telefon,
  • počítač,
  • mzdu 50 000 Kč + prémie ze zakázek.

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Váš životopis

Odpovědi posílejte na: mmaxa@energycs.cz