Elektromobilita

Elektromobilita je v současné době na mírném vzestupu a lze předpokládat, že v této oblasti dojde k výraznému nárůstu řešení infrastruktury. Naše společnost je připravena reagovat na potřeby klientů a poskytnout jim v této oblasti veškeré služby. Každá zakázka je pro nás výzvou k návrhu ideálního řešení a kompletního dodání systému. Jedná se o instalaci kabelové infrastruktury, zakomponování do stávajících center rozvaděčů a osazení vhodné dobíjecí stanice. Samozřejmostí je i údržba a servis nabíjecích stanic

Návrh vhodného řešení

Každé využití elektromobility, ve stávající nebo nové budově, má svá specifika. Jde o velikost trafostanice, rezervovaný příkon, případně využití běžné volné kapacity elektrické energie, umístění rozvaděčů pro elektromobilitu, způsob měření atd.). Jsme připraveni společně navrhnout ideální řešení s výhledem do budoucna. Navrhneme, dodáme
a zajistíme servis vnitřní i venkovní nabíjecí stanice dle požadavků klienta.

Realizace kompletních systémů

Realizujeme kompletní škálu potřebných úkonů k umístění dobíjecích stanic (projekt, návrh, kabelové rozvody, dobíjecí stanice, rozvaděče, řídicí prvky, měřicí systémy).

Dodávky nabíjecích stanic a náhradních dílů

Spolupracujeme s několika významnými světovými výrobci dobíjecích stanic. Vždy nalézáme vhodné řešení. Staráme se
o klienty v rámci provozu. Řešíme případné doplňky vycházející z provozu nabíjecích stanic či dodávky náhradních dílů.

Zabezpečení

Navrhujeme nabíjecí stanice a rozvody z hlediska bezpečnosti (v rámci manipulace se stanicí), přepětí a dobití elektromobilu. Dále jsme schopni zajistit nabíjecí stanici kamerových systémem.

Údržba a servis

Dodávkou to pro nás nekončí. Staráme se i o provoz technologie, aby plnila požadavky na svou funkci a došlo k co nejdelší životnosti nabíjecí stanice.

Zaujaly vás naše služby?

Kontaktní formulář

Napište nám